detskedomky.cz > Novinky > Domeček do malého pokojíčku

Domeček do malého pokojíčku

Touží vaše dítě po pěkném zahradním domku, ve kterém by si mohlo hrát spolu se svými sourozenci a kamarády? V nabídce jsou mnohé kvalitní a moderní plastové domečky, se kterými si děti užijí spoustu pěkných chvil. Nesmíme však zapomínat na to, že během zimního období můžete domeček jednoduše přenést do dětského pokoje a zábava bude pokračovat dál.

Jaro, léto, podzim, zima. Děti si rády hrají celý rok, ať už venku nebo uvnitř. Rodiče neustále hledají nové hračky, které děti jen tak lehce neomrzí. Přemýšlejí nad multifunkčními hračkami, které jsou vhodné do interiéru i exteriéru, ale často je nenapadne, že dětské zahradní domečky je možné využít i uvnitř. Domečky pro děti se vyrábějí v různých velikostech, tvarech a jejich součástí bývá nezřídka i dětské pískoviště, skluzavka, prolézačka nebo houpačka.

 

Domeček do interiéru i exteriéru.

Multifunkční domečky

Moderní plastové domečky pro děti se dají snadno umýt, složit a přenést ze zahrady přímo do dětského pokojíčku. V chladném počasí si tak mohou vaše děti hrát v pohodlí svého pokojíčku se všemi doplňky, které domeček nabízí. Domečky od světoznámých výrobců, jakým je nepochybně francouzský Smoby, se pyšní nejen kvalitním provedením, ale také skvělými funkcemi a příslušenstvím. Vaše dítě překvapí například elektronický zvonek, malá kuchyňka, piknikový stolek a mnohé jiné doplňky. Při výběru domečku si nezapomeňte zjistit jeho rozměry a také rozměry dětského pokoje, abyste koupili přesně ten, který bude nejvíce vyhovovat.

 

Navigace