detskedomky.cz > Dětské domečky

Dětské domečky

V naší online prodejně můžete najít dětské domečky značek Smoby, Starplast či Marianplast. Značkové domky jsou skvělou aktivitou pro děti na jaro nebo léto. Jsou příjemným zpestřením hraní se v přírodě. Důležité při výběru domku to z jakého materiálu je vyroben, aby byl příjemně a pestře vymalovaný ať už exteriér nebo interiér. Stěny domu musí být pevné, aby se při hraní domeček nezlomil.

Dětský domeček Smoby Přátel s kuchyňkou, elektronickým zvonkem a s vodou od 3 let
V domku se zahraje i více dětí najednou.

Domky mohou nabízet různé doplňky jako zvonky, pohyblivé dveře nebo okenice. Při koupi domku je třeba se zaměřit na kvalitu. Aby domky pro děti vydržely, musí být kvalitní a proto je dobré vybrat si domeček z bohaté nabídky. Vybírejte si domeček pro děti od ověřených výrobců. Takovou nabídku můžete najít v kategorii dětské domky v naší online prodejně s hračkami.

Dětský domeček Smoby Máša a medvěd s květináči od 2 let
Zahradní domek Smoby Máša a medvěd se podobá pohádkové chaloupce.

Kvalita na prvním místě

Zahradní domky francouzského výrobce Smoby vynikají svou kvalitou. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního plastu, jsou mimořádně stabilní a zároveň příjemné na dotek. Víme, že vám na bezpečnosti vašich dětí záleží. Domečky pro děti Smoby splňují přísné EVR normy, jsou nositeli certifikátů CE a GS, který naznačuje, že kvalita výrobků Smoby je pravidelně testována nezávislou organizací.

Smoby set domek Nature a houpačka Tuleň od 24 měsíců
V našem internetovém obchodě najdete i výhodné sety domků s hračkami do zahrady.

Všechny domky Smoby mají ochranu proti UV záření. Ta jednak chrání vaše děti před nebezpečným zářením během hry v domku, a zároveň zajišťuje trvanlivost barev. Domky jsou designované s citem pro detail. Kromě pěkného vzhledu však nabízejí řadu bezpečnostních prvků. Všechny nášlapné plochy jsou protiskluzové a hrany zaoblené. Váš rošťák se může v domku nerušeně hrát.

Navigace